Enerjİ, Altyapı ve Madencİlİk

Enerji, Altyapı ve Madencilik

Küresel gelişim ve değişim var olan sınırlı enerji ve su kaynakları üzerinde daha önce hiç olmadığı kadar yoğun bir baskı oluşturmuş durumdadır. Şirketler, hükümetler ve tüketiciler tedarik güvenliği, çevresel etkiler ve borç ödeme gibi sorunlarla ilgilenirken, Enerji, Altyapı Hizmetleri ve Madencilik sektörü ilgi çekmeye başlamıştır.

Sektör büyük bir değişim yolculuğu içerisindedir. Mevcut teknolojilerin ötesinde daha geniş teknoloji çeşitliliğinin bulunduğu ve sektörün şeklinin tamamen değiştiği bir dünya beklentisi içine girilmiştir. Şirketler, kaynaklarını ve son kullanıcı pazarlarını güvence altına almak için çeşitli ülkeler ve bölgelerdeki değer zincirlerini hem üst hem alt segmentlerde genişletme fırsatı aramaktadırlar. Stratejik yeri ve süregelen liberalleşme süreçleri ile Türkiye uluslararası oyuncular için çok önemli bir enerji pazarıdır.

Reno Finans enerji, altyapı hizmetleri ve madencilik şirketlerinin öncelikleri değerlendirmelerine, riskleri belirlemelerine ve paydaşlarının güvenini kazanmalarına yardım edebilir.  Enerji, altyapı hizmetleri ve madencilik konusundaki uygulamalarımız sektörün her biriminden, her ölçekten şirkete profesyonel hizmetler sunmayı hedefler. Şirketlerin iş hayatı ile ilgili sorunlarını değerlendirmelerine yardımcı olmak için sektöre özgü denetim, vergi, mali hizmetler, performans gelişimi, insan kaynakları ve kriz yönetimi hizmetleri vermekteyiz.

Mükemmel bir çözüm mü arıyorsunuz?